Pınar, Tamek ve Aroma da Agro Libya Food’u Seçti!!!

TÜRKİYE’NİN GIDA DEVLERİ; PINAR, TAMEK VE AROMA DA, LİBYA’NIN EN PRESTİJLİ GIDA FUARI AGRO LIBYA FOOD’U SEÇTİ!

Türkiye’de sağlıklı süt ve süt ürünleri kavramını yerleştiren ilk marka olan Pınar Süt, Agro Libya fuarıyla Afrika pazarını keşfe çıkıyor. Pınar süt, kaliteli süt ham maddesine ulaşmak için Avrupa standartlarında üretim yapan çiftliklerle çalışıp, süt ve süt ürünlerini en sağlıklı ve en titiz şekilde sofralara sunmakta. 40’dan fazla ülkeye ihracat yapan Pınar süt bu sefer de Libya pazarı için harekete geçti.

Üretimden satışa kadar her adımda, “Sağlık ve kalite önce gelir.” prensibiyle hareket eden Türkiye’nin gıda devi Tamek, 7.Agro Libya Food fuarında ürünlerini sergileyecek. İçecek ve gıda ürünleri konusunda uzman olan Tamek Kuzey Afrika pazarına giriş kapısı olarak görülen Libya pazarında 2. defa yerini alıyor.

Libya’nın lider fuar firması Waha Expo tarafından 7.si düzenlenecek olan Agro Libya Food fuarına ilgi büyük. Geçen sene 64 Türk firmasının katıldığı Libya’daki %50 teşvikli tek gıda fuarı, bu sene içecek sektörünün devlerinden Aroma Meyve Suları ve Gıda şirketini ağırlayacak. Aroma, ülkenin önde gelen meyve suyu dolum tesislerinde hazırlanmış, meyveli içecekler, limonata ve gazlı içecek ürünlerini Aroma markası adı altında sergileyecek.
 

 

Bir Cevap Yazın