E.R.E.F 2013 Türkiye Tanıtım Çalışmaları Başladı


Irak’ın ilk ve tek emlak ve yatırım fuarı; E.R.E.F – Erbil Real Estate Fair’in, 2013 “Onur Ülke” seçilen  Türkiye’de tanıtım çalışmaları hızlı ve güçlü başladı.

12 Aralık 2012 tarihleri arasında, Mariot Hotel Asia’da gerçekleşen konferans’ın genel sponsorluğunu, E.R.E.F’in de Türkiye temsilciliğini yapan ARI Fuarcılık üstlendi.

Fuaye alanında 20m²lik görkemli bir standla tanıtılan fuarla ilgili broşür ve bilgiler konferans katılımcılarına verildi.

Emlak ve yatırım sektöründe ticari ve güncel olarak tartışılan konuların masaya yatırıldığı etkinlikte, birçok uzman bir araya geldi. İnşaat ve konut sektöründeki son gelişmelerin, farklı perspektiflerden bakılarak değerlendirildiği konferansın açılış konuşmasını Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvalı yaptı. 

Konuşmasında konut sektöründeki arz ve talep durumuna değinen Rahvalı, yabancılara konut satışının Türk inşaat sektörüne etkilerini de anlattığı konuşmasında “Mütekabiliyet Yasası” hakkında da önemli bilgiler verdi. 1 yıl içerisinde yaklaşık 1.000 adet konutu Körfez Bölgesi’ne sattıklarını ifade eden Rahvallı, yurt dışından Türkiye’deki konutlara olan ilginin artarak devam edeceği ve 5.000’li rakamları görebileceğimiz belirtti.

Irak’ın ilk ve tek uluslararası emlak ve yatırım fuarı E.R.E.F 2013, 27-30 Haziran 2013 tarihleri arasında Erbil Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenecek. “Onur Ülke Türkiye” tanıtımlarıyla ilgili detaylı bilgiye, fuarın Türkiye temsilcisi ARI Fuarcılık’tan ulaşabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın