Elmacık Su, Agro Libya Food 2014’te!

Libya’nın Trablus şehrindeki Agro Food Fuarı’nda Elmacık Doğal Mineralli Su 0,33L, 0,5L, 1L, 1,5L,5L ve 10L normal kapaklı pet sularını ve 0,33 L, 0,5L ve 1L özel pratik kapaklı pet sularını sergileyerek, ziyaretçilerini %100 Doğal ve Ozonsuz Suyu ile tanıştırarak, Libya pazarına hızlı bir şekilde girmeyi hedefliyor.

Suyunun eşsiz özellikleri, ozonsuzluğu ve Doğal Mineralli Su olması nedeniyle dikkat çeken ve yoğun ilgi gören Elmacık Su, şimdi de Libya’da düzenlenen Agro Food Fuarı’na katılarak, stratejik bir öneme sahip Libya pazarına girmeye hazırlanıyor. İhracat konusuna verdiği önemden ötürü AOÇ Elmacık Su, ihracat çalışmalarına itici güç vermesi amacıyla, bütün kalite belgelerini 0 hata ile Alman TÜV’den aldı. Ayrıca TSE’den Helal Belgesi alan ilk su markası oldu.

03 – 06 Haziran 2014 tarihinde düzenlenecek olan Agro Libya Food fuarı Trablus’ta kapılarını sektör profesyonellerine 7. kez açmaya hazırlanıyor. Elmacık Su gibi sektör liderlerinin benzersiz ve farklı ürünlerini sergileyeceği Kuzey Afrika pazarının kilit noktası Libya’da karşınıza çıkacak yeni yatırım fırsatlarını kaçırmayın!

AOÇ Elmacık Su, su sektöründe ortaya çıkan haberlerle tüketicilerin kafasının karıştığı bir dönemde Ozonsuz Su ve BPAsız Damacana kavramları ile sektöründe ezberleri bozan yenilikçi bir marka olarak ortaya çıktı. Hijyen koşullarına azami özen gösterilen tesis, 50 milyon TL yatırımla Türkiye’de su alanında bir kalemde gerçekleştirilen en büyük yatırım olma özelliği ile tüketici ve basın tarafından yoğun ilgi görüyor. Elmacık Su 1.060 metre yükseklikten çıkan suyunu, %100 doğal olarak, kaynağındaki şekliyle yani hiçbir katkı maddesi veya kimyasal işlem kullanmadan, çeşitli ebatlardaki pet şişelerde ve sağlık açısından büyük önem taşıyan BPAsız yeni nesil damacanalarda tüketicilerine sunuyor.

Elmacık Su’yun en büyük yeniliği; Türkiye’de İLK ve TEK olarak suyunu ozonsuz bir şekilde şişelemek oldu. El değmeden ve havayla temas etmeden şişelenen ve Avrupa normlarına uygun olan bu suyun doğallığını koruyabilmesinin sırrı yapmış olduğu büyük yatırımda. Dünyadaki en son teknolojiye göre kurulan tesiste kendi özel boru hattı sayesinde, su kaynağından çıktığı haliyle ve doğallığıyla şişelenebiliyor. Sakarya / Hendek’te 1.060 metre yükseklikteki kaynak; özel güvenlik tedbirleriyle koruma altında ve 24 saat kamera sistemi ile izlenerek kontrol altında tutuluyor. Kaynaktan çıkan doğal mineralli su 10 km isale hattı ile tesise getiriliyor ve sektörde olan diğer 294 markadan farklı olarak hiçbir şekilde hava ile temas etmeden ve mikrobiyolojik üremeye fırsat vermeden şişeleniyor. İlave olarak Avrupa Birliği normlarına göre 100 class’ta yani ameliyathane ortamından 10 kat daha temiz bir ortamda dolum yapılarak hijyene verilen önem pekiştiriliyor. 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir