6. Agro-Libya Food 2013 Türkiye Tanıtım Çalışmaları Devam Ediyor


Libya’nın tek uluslararası gıda fuarı; 6. Agro-Libya Food 2013’ün, en çok yabancı katılım sağladığı ülke Türkiye’de tanıtım çalışmaları güçlü bir şekilde devam ediyor.

19 Şubat 2013 tarihinde, Marriott Hotel Asia’da gerçekleşen “Gıda Konferansı”nın genel sponsorluğunu, Agro-Libya Food’un da Türkiye temsilciliğini yapan ARI Fuarcılık üstlendi.

Fuaye alanında görkemli bir standta, fuarla ilgili broşür ve bilgiler konferans katılımcılarına verildi.

Resmi açılışı GıdaTarım ve Hayvancılık Bakanlığı İstanbul İl Müdürü Kasım Piral ve Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBİR) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yörük tarafından yapılan konferansa, sektörün önde gelen firmalarının üst düzey yöneticileri katıldı.

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmaların üst düzey yöneticilerinin katıldığı “Gıda Konferansı 2013” ile katılımcılar, ticari faaliyetlerine vizyon katacak noktaları sektörün uzmanlarından öğrenirken, tarafsız bilgilendirme ve networking imkanı elde etti.

T.C. Ekonomi Bakanlığı %50 Bireysel Teşvik kapsamında da yer alan 6. Agro-Libya Food, 06-09 Mayıs 2013 tarihleri arasında Trablus Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenecek.
 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir