LİBYA’NIN TEK ULUSLARARASI TARIM VE GIDA İHTISAS FUARI

Fuar ülkenin en büyük ve modern fuar merkezi olan Tripoli International Fairground’ta düzenlenecektir.
İlk olarak 2007 yılında düzenlenen AGRO LIBYA FOOD fuarı, gıda ve tarım sektörü açısından Türk ve yabancı firmalar için oldukça cazip olan Kuzey Afrika pazarındaki potansiyel müşterilere ulaşman açısından önemli bir fırsat.

Gıda, gıda teknolojileri ve tarım sanayine dair her şeyi içeren “Agro Libya Food” Fuarı başta Libya olmak üzere Afrika pazarına açılmak isteyen Türk Gıda Sektörü firmaları için bu pazara girmede önemli rol oynayacak, katılımcılarına yakın pazarlara ulaşma ve bu alanda markasını tanıtma imkanı sunacaktır.

Libya Tarım Bakanının da alım heyetiyle birlikte iştirak edeceği fuar, profesyonel bir ziyaretçi kitlesi tarafından ziyaret edilmektedir.

Libya’da düzenlenen tek Uluslararası Gıda ve Tarım İhtisas Fuarı olma özelliğini taşıyan AGRO LIBYA FOOD, sektörleri buluşturan yeni bir ticari platform olmaya aday!

Stratejik hedefiniz Libya, dolayısıyla Kuzey Afrika pazarını fethetmekten geçiyorsa ve siz de bölgeye yön veren tarım ve gıda aktörleri arasında yer almak istiyorsanız, 10 yıllık uluslararası fuarcılık deneyimiyle yurtdışı fuarlara Türkiye katılımlarını yapan ARI Fuarcılık ve Libya’nın en büyük yerel fuar organizatörü WAHA EXPO işbirliği ile 7-10 Mayıs 2012 tarihleri arasında Trablus’ta düzenlenecek, T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından %50 teşvikli olan bu önemli organizasyonu değerlendirmek için geç kalmayın, “5. AGRO LIBYA FOOD” fuarındaki yerinizi alma fırsatını kaçırmayın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir